Hakkımızda

Albatros Global, 2021 yılında 25 yıllık çalışma hayatlarında biriktirdikleri deneyimlerini, ihtiyaç duyan tüm firmalarla paylaşmak üzere yola çıkmıştır.

Albatros Global paydaşlarına hizmet verdiği ilk alan dış ticarettir. Üretim yapan ancak henüz ürünlerini dış dünya ile paylaşmayan yada nasıl paylaşacağını bilmeyen şirketlerle, ihracata başlamış ancak ihracat rakamlarını daha ileri seviyeye taşımak isteyen firmalara bu yolculuklarında yardımcı ve yoldaş olmak amacıyla hizmet vermektedir. 

Albatros Global'in hizmet verdiği bir diğer alan ise firmaların lojistik ihtiyaçlarına yönelik olarak, bir lojistik firması ile şirketler arasında işleri ve ilişkileri optimize ederek daha verimli, maliyetleri azaltan ve karlılığını arttıracak yönde sonuçlar alınmasını sağlamak için lojistik danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bir diğer hizmet verdiğimiz alan ise küçük ölçekli olan ama büyümeyi hedefleyen firmalara, kurumsallaşma kararı almış firmalara büyüme süreçlerinde neleri, nasıl  yapmaları gerektiğini konusunda yardımcı olmak yada geleneksellikten kurumsallığa geçiş süreçlerini nasıl daha verimli hale getirebilecekleri konusunda yol göstermek ve yardımcı olmayı yönetim danışmanlığı aracılığıyla yapmaktayız.

Albatros Global olarak tüm bu danışmanlıkları vermek için yola çıktık çünkü esas amacımız yürüdüğümüz yolda birçok kişinin hayatına dokunmak ve  bu dokunuşların etkilerinin ne kadar büyük olacağını görme isteğimiz en büyük motivasyonumuzdur.